Afstand: 17 kilometer
Let op: Deze wandelroute eindigt in het vestingstadje Heusden
Startpunt: Molenkade 25 Dussen
➜ Bekijk het startpunt op Google Maps
Parkeren: Parkeerplaats tegenover Ballegooyen modes
Ondergrond: Grotendeels verhard (poldergebied)
Horeca : Nee
Tip: Verken de vesting, eeuwenoude straatjes en neem een gezellig terrasje
Honden: Toegestaan (mits aangelijnd)
Product: Uniek GPX-bestand voor smartphone
Wandelen van Dussen naar Heusden tegen de stroom in
Deze route maakt deel uit van het wandelavontuur van muzikant en presentator Joris Linssen en zijn band Caramba. Zonder geld spelen ze onderweg liedjes in ruil voor eten, drinken en onderdak. Ook Mario Verhoeven uit Dussen (foto) was bijzonder gastvrij om met het hele gezelschap op de foto te gaan.
Joris Linssen, presentator en muzikant. Samen met zijn band Caramba loopt hij tegen de stroom in van de Maas. In een vierdaagse wandeltocht wandelen ze vanuit Hank naar Wijk bij Duurstede. Eten, drinken en onderdak moesten ze zelf regelen in ruil voor het spelen van liedjes. Aan alle mensen die ze tegen kwamen stelde Joris Linsen steeds dezelfde vraag: ''wanneer ging u tegen de stroom in?
Wandelroute naar het vestingstadje Heusden
Bijna overal werden ze met open armen ontvangen, zo ook bij de fietsenmaker in Dussen (foto), die in ruil voor een liedje de band van hun karretje verving. De wandelroute is een gedeelte die Joris en zijn band Caramba vier dagen lang maakte. Langs de Bergsche Maas wandelen we van Dussen naar het vestingstadje Heusden. Tijdens de wandelroute geniet je van mooie vergezichten. Ook kijk je uit over de rivier De Maas en de graslanden
Routekaart naar Dussen Google Maps
Ontdek deze unieke wandelroute
Wat leuk dat je deze unieke, door mij zelfgemaakte route gaat downloaden! Ik wens je alvast heel veel wandelplezier in dit mooie natuurgebied.
Laat je na afloop hieronder nog even weten wat je van de wandeling vond? Zo inspireer je weer andere wandelaars!
Onbeperkt downloaden in 2026 voor slechts € 4,-
Heb je nog geen toegangscode? Koop dan eerst de wandelpas.
Reactie plaatsen
Reacties